Како Џеј Ло и Бијонсе: Александра Пријовиќ ја истакна совршената линија во светкав костим (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ синоќа на настап во Белград го привлече целото внимание.

Популарната пејачка се реши да облече интересен комбинезон за оваа пригода, кој многу потсетува на оние кои славните дами Џнифер Лопез и Бијонсе ги носат често на  своите настапи.

Со светкавиот комбинезон Александра ја истакна совршената линија, бидејќи тој е целосно припиен за телото, а на нозете имаше интересни сандали со високи потпетици.

ГАЛЕРИЈА: