Карлеуша во најшокантното издание во кариерата: Уште еднаш докажа дека е бомба (ФОТО)

Јелена Карлеуша се надмина себеси во изданието кое е само за возрасни!

Јелена Карлеуша е позната по поместувањето на границите и во настапите на сцената и во изборот на стајлингот во кој се појавува. А сега уште еднаш потврди зошто важи за модна икона! Имено, таа на настапот во Швајцарија се појави во никогаш попровокативен фустан кој многу повеќе открива отколку што покрива.

View this post on Instagram

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)Иако веќе е во петтата деценија, пејачката покажа дека е во топ форма, а до израз дојде нејзиното извајано тело. И ние сме сигурни дека е ова, и тоа како најпредизвикувачката креација го забрза пулсот на мажите, веќе на прв поглед. Од друга страна, дамите ја пофалија и смелоста и храброста на Јелена и истакнаа дека само таа може да претстави ваков модел на фустан на начин кој не е нималку вулгарен, туку напротив секси.

View this post on Instagram

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)Сепак, публиката присутна на настапот во секој момент очекуваше дека Јелена, која цело време играше на сцената и го даваше својот максимум, ќе покаже повеќе отколку што сака, бидејќи само лентите ги покриваа нејзините интимни делови...

Под фотографијата што ја сподели, имаше коментари од воодушевени следбеници, а само некои од нив беа: „Убавице кралице“, „Многу ми се допаѓа манекенката“, „Растурачка“...


Foto: Printscreen Instagram . karleusastar