Ким Кардашијан објави фотка пред операциите и ботоксот: Велат дека тогаш изгледала подобро

Ким Кардашијан, која неодамна официјално стана милијардерка, бидејќи вредноста на нејзиниот козметички бренд KKW достигна цифра од една милијарда американски долари, на своите следбеници на социјаните мрежиобјави и споделисеќавања од младоста и стари фотографии каде што позираа.

Сепак, нејзините следбеници веднаш забележале дека таа е сосема природна на фотографијата и ѝ рекле дека тогаш изгледала многу подобро: „Да да, тогаш изгледаше многу подобро“, „не ти требаше операција“ ...

- Чувам сè, а исто така организирав и фотографии за време на карантин, па ги најдов моите стари комбинации на облека. Има толку многу убави скапоцени камења овде. Се сеќавате ли на некој од овие изгледи? Или можеби изгорениците што ги заработив во Мексико - се пошегува Ким на својот Инстаграм профил.

Би можело да ве интересира и Полни усни и препознатливи очи: Како изгледала Ким во седмо одделение?