Марјана Станојковска со сензуален танц по бело бикини: Жежок летен одмор (ВИДЕО)

Водителката Марјана Станојковска ужива во топлите летни денови.

ТВ водителката Марјана Станојковска е девојка која секогаш внимава на својот изглед. Без разлика дали станува збор за „аутфит“ за пред камера или пак за комбинација за прошетка или кафе, таа има свој формиран впечатлив стил. 


Така атрактивната лото девојка и ова лето може да ја видиме во најразлични модели на костими за капење, како и тренди фустани во ефектни бои.


Таа на својот Инстаграм профил се пофали дека ужива на летен одмор, покрај вода, па заигра сензуален танц по бело бикини.