(ФОТО) Мартина Михајловска ја покажа ќеркичката Алана

Манекенката и поранешна водителка Мартина Михајловска ја покажа ќеркичката Алана, која ја донесе на свет во април, минатата година.

Денес сподели слика со Алана на фејсбук и напиша:
Секој ден со тебе е благослов.