Намалување што не се пропушта: До -70% на колекција пролет/лето ‘20!

Најубавата вест што ќе ја добиете овој петок е следнава: Неверојатно намалување до -70% на колекција пролет/лето ’20на брендовите од Fashion group.

Доколку уште не читате и се уште не се префрливте на www.fashiongroup.com.mk, она што треба да го знаете е тоа што од исклучителна важност е денеска да ги посетите и нашите продавници каде ве очекуваат сезонските промоции.


Откако изминатиот период ве радувавме со стилски парчиња на половина цена, од денеска, во дел од нашите продавници започнува големото сезонско намалување до -70% на целата летна колекција.


Во екот на летната сезона, дозволете си неодоливо шопинг искуство и набавете си ги сите парчиња во кои сакате да го поминете остатокот од летото, но и со стил да ја почнете есенската сезона.

Почнувајќи од бројни модни класици во кои секогаш е совршен момент да инвестирате, па се до тренди и шик парчиња соодветни за безброј пригоди, намалувањето до -70% е нешто што не смеете да го пропуштите.


Целосно посветени на изработката, изгледот и квалитетот, сега е совршено време да го збогатите гардероберот со парче од нашите брендови.

Само сега, по неодоливи цени купете си ја чантата што толку ја посакувавте, чевлите со кои ги замисливте сите летни комбинации, но и стилската јакна со која ќе ја дочекате студената сезона.


Со оглед на брзото темпо што ни го налага животот, добро е да инвестирате и во маички на куси ракави и стилски џинс како секогаш добитна комбинација кога немате доволно време.

Некои од најдобрите модели од новото сезонско намалување до -70% ги гледате во продолжение, а од денеска, посетете ги и нашите продавници каде ве очекуваат и многу други промоции што не смеете да ги пропуштите.