Намерно или случајно Ирина Шајк „фатена“ токму кога чипканиот градник излезе на сред улица (ФОТО)

Ирина Шајк прошета по улиците на Њујорк во интересна модна комбинација, а под белата кошула јасно можеше да се види градникот од тантела што намерно го покажа.

Манекенката Ирина Шајк се враќа во ритамот на своето секојдневие по романтичното патување во Франција со своето ново момче Кание Вест, а фотографите верно го следат секој нејзин чекор. 35-годишната Ирина беше во друштво на нејзината ќерка Ли Де Сејн, која ја има со актерот Бредли Купер, но сите погледи беа свртени кон она што го носи.


Ирина облекла широки шорцеви и широка бела кошула под која имаше чипкан градник. Смелата модна комбинација ја истакна нејзината беспрекорна фигура, а Ирина дури и не трепна бидејќи сите се свртеа да ја погледнат. Таа скоро целосно ја откопча кошулата, а тоа што градникот и беше јасно видлив не беше никаков проблем.

Гласините за врската помеѓу 35-годишната Ирина и 44-годишниот Канје започнаа кон крајот на минатиот месец, со обвинувања дека се гледаат во тајност, за големо изненадување за него што се разведува од ријалити sвездата Ким Кардашијан по шест години брак.

Фото:Profimedia

Извор:дневник.хр

Фаталната Ирина Шајк: Сите нејзини мажи на кои им го скрши срцето