Ова е момчето на Теа Таировиќ?! Пејачката уловена со богат бизнисмен и ја кријат врската две години

Наводно на аеродромот пејачката ја пречекал богат бизнисмен

Пејачката Теа Таировиќ, популарната „кралица на бакшишот“, веќе подолго време зборува дека нема момче и дека нема среќа во љубовта, а наводно две години ја крие својата поубава половина.

Теа Таировиќ наводно е во врска со бизнисмен кој се занимава со криптовалути, а сега за прв пат е фатена со него. Пејачката беше уловена од екипата на емисијата „Папарацо Лов“ на аеродромот, каде ја пречека нејзиниот менаџер, со кој срдечно се поздрави. 

Теодора цело време ја следел мистериозно момче во црно, со кое пејачката била многу блиска, а таа во еден момент дури и го прегрнала.

Тој и помогнал со куферот, а е снимено и нивното деужење во кафулето каде цело време разговарале.

Погледнете го клипот:


Фото и Видео: Youtube