Ова е синот на Екрем Јевриќ: Нема да верувате, но тој е магнет за девојки (ФОТО)

Вердин им падна во очи на дамите поради неговото извајано тело

Синот на покојниот Екрем Јевриќ, Вердин Јевриќ, порасна во брутален фреаер и многу се грижи за својот физички изглед.

Имено, Вердин им падна во очи на дамите поради неговото извајано тело и напорната работа во теретана, а сега се знае и што прави. Јевриќ живее во Њујорк и работи во фирма за обезбедување таму.

Неговиот емотивен статус сè уште не е познат, а судејќи по неговите фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, девојките не можат да му одолеат.

Да потсетиме, Екрем Јевриќ се прослави со песната „Kuća pos’o, pos’o kuća“, која за кратко време стана сензација на интернет.


После тоа, во 2010-та година влегува во „Фарма“, каде дополнително ја зголемува својата популарност и достигнува голема популарност низ регионот.

Извор: www.espreso.co.rs