Провокативно издание на Александра Пријовиќ: Пејачката позира на јахта во костим за капење (ФОТО)

Пејачката ги воодушеви обожавателите со нова фотографија од одморот, а селфито кое го објави предизвика големо внимание кај нејзините следбеници.

Александра Пријовиќ избега од градската врева и љубопитните погледи на нешто потоплите делови, а штотуку пристигнуваат фотографии од егзотична дестинација со која го освежува својот профил на Инстаграм. Имено, пејачката привлече големо внимание во јавноста со своите нови слики од јахтата, особено селфито во костим за капење.

Пријовиќ ужива на одмор со својот наследник Александар.

Она што направи вистински хаос на Инстаграм е селфито на пејачката во кое позира во костим за капење, а нејзиното деколте никој не го пропушти, додека таа заводливо позираше со очила на лицето.

Да потсетиме, сите забележаа дека Александра има совршена линија по породувањето, а таа еднаш објасни дека има посебна диета.

- Искрено, внимавав на исхраната уште од породувањето. За време на бременоста, воопшто не обрнував внимание, се здебелив многу, но не се замарав со тоа и не ми беше важно. Најважно за мене беше само бебето да биде добро и сè да оди одлично. Исто така, се погрижив да бидам расположена, бидејќи велат дека сите тие работи се пренесуваат на детето. Кога се породив, знаев дека ќе морам да се вратам на работа и едноставно не сакав да си дозволам многу килограми. Секако, сè уште имам вишок, но се обидов и бев на специјална диета, што е добра за доење, и за да ослабам малку - рече претходно за медиумите Пријовиќ.

извор:24sedam.rs