Стил на месецот: Тренди ДЕКЕМВРИ со кариран блејзер и тренерка

Последниот месец од оваа година, во зависност од времето, ни дозволува да правиме најразлични модни комбинации.

Овојпат имаме кариран блејзер со комбинација со кежуал црвена тренерка.

Широките карирани панталони се апсолутен хит оваа сезона, а дефинитивно може да ги искомбинирате со црвени обувки.

Модните додатоци, како оваа есктра тренди чанта, се неизбежни.

Доволна е уште вашата најдобра пријателка и слободно може да уживате во овој декември!