Стил на неделата: Северина е кралица на модата во виолетово-зелена комбинација

Дефинитивно ја заслужува титулата кралица на модата.

Северина и овојпат сосема заслужено го привлече вниманието со изборот на облека. Пејачката се одлучи за смела комбинација од две силни бои - виолетова и зелена, и направи совршен моден избор.

Кожните комплети се водечки тренд, а начинот на кој Северина ја изнесе оваа комбинација дефинитивно заслужува десетка.

Високите потпетици дефинитивно се љубов на прв поглед!