Стилизирани и за по дома: Карантинскиот аутфит на Хана и Дарен

Иако ова се денови кога сите сте сме приморани да останеме во нашите домови за да се заштитиме од коронавирусот кој владее во светот, тоа не значи дека треба да запуштиме, кога е изгледот во прашање.

До ова мото се води и пејачката Тамара Тодевска, на чело со нејзините деца Хана и Дарен. Имено, пејачката сподели фотографии од нејзините наследници на кои тие позираат. Со нивните „фенси“ комбинации ги освоија следбениците на мама Тамара и собраа илјадници лајкови, но и позитивни коментари.

Аутфитите на Дарен и Хана погледнете ги на Хаштаг.мк