Топ 4 ненадминливи додатоци кои ќе останат тренд засекогаш

Постојат модни класици за кои никогаш не може да се каже дека се надвор од мода.

Овој пат, ги истакнуваме ненадминливите додатоци кои ќе останат во тренд засекогаш.


Беретки

Беретките станаа уште поубави во денешно време, бидејќи тие веќе не се ограничени за да бидат само од кадифен материјал.

Тие се идеални за жени кои сакаат да се изразат со мода, ако ги носат сигурно нема да поминат незабележано.


Гломазно венче

Нивната најголема предност е што можат да ви дадат гламурозен изглед и да ја поправат секоја фризура во секој момент.

Можете да ги најдете во различни дизајни и со различни украси, но сепак не претерувајте.


Обетки

Оваа есен особено ќе се разликува со обетки инспирирани од 1980-тите години.

Големи приврзоци, светли бои и дизајни со анимал принт, со многу светки и бисери


Големи чанти

Големите чанти се враќаат, па време е да ги оставите летните мини и микро чанти!

Изберете есенски бои - окер, кафеава, песок или друга есенска тренд боја и со сигурност нема да погрешите!