Убавица: Биба Додева била прекрасна невеста (РЕТРО ФОТО)

 Нашата поп пејачка и претседател на здружението „Борка“ Биба Додева била прекрасна невеста.

На социјалната мрежа Инстаграм таа сподели емотивна фотографија од нејзината венчавка.

Ова не е прв пат Биба да објави фотографија на која покажува колку била згодна и убава .

Слична на сликава погоре Биба, објави пред две години.


Инаку Биба позади себе има два брака. Сепак нејзина најголема радост се ќерката Емануела и внукот.

Фото: Инстаграм

Прочитајте и: