Ужива во негово друштво на Ибица: Наташа Беквалац има силна врска со овој маж

Деновиве познатата српска Барбика, како што ја нарекуваат тамушните медиуми, Наташа Беквалац, ги поминува на Ибица.

Русокосата шармантна пејачка таму е на специјална покана на српскиот дизајнер Михајло Анушиќ.

Тој ѝ испрати специјална покана во која нагласи дека едвај ја чека на Ибица, а верната пријателка не го изневери и му ја возврати честа.

View this post on Instagram

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)„Љубов и пријателство кое трае повеќе од 20 години“ - напиша Беквалац на Инстаграм , постирајќи низа фотографии во друштво на модели меѓу кои е и нејзината сестра, познатата дизајнерка Кристина Беквалац.

Михајло Анушиќ е креативниот директор и сопственик на брендот Михано Момоса по чии креации лудува регионот, но и најпознатите светки модели.