Виде дека ѝ крвари увото, веднаш отиде на лекар: Се згрози кога погледна што извади докторот (ВИДЕО)

Нејзиното видео привлече големо внимание на „TikTok“ и има еден тон коментари

Шпанката Ирис Нова Дијаз била непријатно изненадена и многу загрижена кога забележала крв на десното уво. Таа веднаш отишла во болница, а на социјалната мрежа „ТикТок“ ја објави причината за крварењето.

Како што покажа, поголем молец ѝ се населил во увото. На видеото се гледа како лекар го прегледува девојчето и со пинцета го отстранува молецот додека Ирис вреска од болка.

@irisnovau Los productores de mi vida siempre tienen una planta más para el sótano de mi fracaso #fyp #parati #foryoupage #lentejas #malasuerte

„Она кога бубачка ќе одлучи да живее во твоето уво“, напиша таа.

Таа додаде дека „нозете на малото чудовиште штрчиле“.

Видеото предизвика големо внимание на „TikTok“.

„Еден од моите најголеми стравови е токму тоа дека ќе ми се случи ваков хорор“, напиша еден Шпанец.

Извор: Telegraf.rs