(ВИДЕО) Лејди Гага е по зафатените момци: На концерт бакна оженет маж!

Лејди Гага на последниот концерт во Лас Вегас го бакна музичарот кој свири труба, Брајан Њуман. Ова немаше да биде чудно доколку тој не беше оженет.

Гага му пеела на Брајан, а по стихот „Darling, kiss me“ пејачката навистина го направила тоа. 

Видеото со целата приказна го имате на HASHTAG.MK