Викенд модно правило: Цел ден во тренди пижами

Колекцијата за спиење во „Bonatti“ е на -20% ПОПУСТ! 

Пижами, ноќници, беби дол, наметки или папучи... Сега е вистинско време за убав комплет за спиење, бидејќи во продавниците на „Bonatti“ ве очекува -20% попуст на колекцијата за спиење до недела (10.11.2019), (попустот се пресметува на каса).

Деновите, како денешниот, кога времето е врнежливо и тмурно, просто не сакаме да излеземе од нашите омилени пижами. Затоа за овој викенд, доколку не сте расположени за шетање, ви предлагаме неколку стила на облека за спиење, за „со стил“ да го испочитувате правилото- цел ден по тренди пижами.