Живеам за да ги трошам неговите пари: Омажена за милионер од Дубаи открива сѐ на социјалните мрежи ВИДЕО

Сопругата на милионерот секојдневно на социјалните мрежи открива како изгледа нејзиното секојдневие и споделува детали од нејзиниот живот со близу еден милион следбеници на социјалните мрежи...

Соуди, сопруга на милионер, откри дека деновите ги поминува средувајќи ја косата и ноктите и дека кога е дотерана сака богат оброк. Нејзиниот сопруг Џамал ​​редовно и дава пари за трошење за да го финансира луксузниот стил на живот, пишува „The Sun“.

View this post on Instagram

A post shared by S O U D I  Dubai influencer (@soudiofarabia)

Во една од последните снимки на Тик Ток, Соуди опиша една од нејзините вечери. Имено, таа ја поминала пиејќи коктели со 24-каратно злато со врвен оброк, а сето тоа го платил нејзиниот сопруг. Таа го објави видеото со натпис: „Третман на принцеза е она што ми треба“.

- Ова е ден од животот на богата домаќинка која живее во Дубаи. Се разбудивме утрово и Џамал ​​рече дека ќе биде зафатен со работа, па ми даде малку пари и секако отидов во салон за убавина. Му се допаѓа кога се грижам за себе и ги трошам неговите пари на мојот изглед. Избрав супер едноставен дизајн на нокти и тој потоа дојде да ме земе. Ми рече да си ја средам косата додека тој работи завршува други обврски. После тоа ми кажа дека сака да ме изненади, па се вративме дома и се пресоблековме - вели таа во видеото.

@soudiofarabia Princess treatment is what I need fr #dubai #fyp #ksa #foryou Calm Down - Rema & Selena Gomez

Во видеото, таа подоцна покажа обетки за кои вели дека Џамал ​​ги дизајнирал специјално за неа, бидејќи, како што вели, тој само сака да ја разгали. Потоа Џамал ​​ја однел во скап ресторан каде нарачале коктели со 24-каратно злато. Џамал ​​дури најмил пејачка да ја пее нејзината омилена песна.

„На вечерата имавме салати, ракчиња, филе мињон и тирамису. Се разбира, Џамал ​​плати за сето тоа“, додала Соуди.

„Сето ова изгледа толку сомнително“, напишал еден корисник.

„Ќе го оставиш штом ќе остане без пари“, коментира друг корисник.


View this post on Instagram

A post shared by S O U D I  Dubai influencer (@soudiofarabia)

View this post on Instagram

A post shared by S O U D I  Dubai influencer (@soudiofarabia)

View this post on Instagram

A post shared by S O U D I  Dubai influencer (@soudiofarabia)

ФОТО: Инстаграм