Антониа Гиговска го запали Ровињ: Пејачката во бикини покажа како изгледа нејзиното совршено тело

Дел од познатите јавни личности почнаа да ја отвораат бикини сезоната, па така имавме можност да ги видиме како уживаат на плажа.

Младата пејачка Антониа Гиговска е една од нив. Таа покажа како изгледа нејзиното тело кое го доведе до совршенство откако го роди нејзиниот син Киан.

Очигледно Антониа е заедоволна од тоа како изгледа во моментов, па не го пропушти моментот на нејзиното патување во Ровињ, Хрватска да облече бикини и да покаже со што располага.

Фото: Инстаграм