Цеца дојде во вилата на Харис од посебна причина, тој нежно ја бакнува во образот: „Вака славиме јас и мојата љубов“

Пејачот организираше традиционална вечера за пријателите во својата вила

Пејачот Харис Џиновиќ е во центарот на интересот на јавноста по разводот со Мелина Џиновиќ, а вчеравечер организираше прослава во својата вила во која беше и Цеца Ражнатовиќ.

Имено, Џиновиќ го слави Рамазан Бајрам, а по тој повод во својата вила приреди традиционална вечера за пријателите.

Тоа беше речиси традиција на Мелина и Харис кога живееја заедно, која тој ја продолжи сега ...

Како и секоја година ги покани само своите најблиски пријатели, меѓу кои и Цеца Ражнатовиќ, која сними видео со пејачот.

- Вака јас и мојата љубов го славиме Бајрам. Да се сите живи, здрави и среќни, така? - рече Цеца, додека Харис ја бакнуваше во образ.

Како што можете да слушнете во заднинскиот клип, Харис ја направи прославата малку пораскошна оваа година.


Извор: telegraf.rs