Цеца ужива во Франција! Пејачката згодна како никогаш досега во цветен комплет, а во позадина...

Светлана Цеца Ражнатовиќ решила малку да се одмори од работа и да ужива во Франција со пријателите, а сега покажа како го поминува времето.

Таа објави и видео, а покажа дека со својата најдобра пријателка престојува во многу луксузен хотел на француското крајбрежје.

Колку е убава пејачката најдобро покажува нејзината најнова фотографија на која е во цветен аутфит со морето во позадина.

Пејачката не крие дека е презадоволна од оваа пауза по работната сезона, а и призна дека летото и понатаму трае:

- Лето во септември - напиша Цеца.


View this post on Instagram

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)фото: инстаграм