Часовник на неделата: CALVIN KLEIN ENDLESS - Одберете женственост

Одберете елеганција, одберете женственост

Calvin Kalvin Endless има современ изглед на накит во комбинација со безвременски шарм.

Бебешко розевото ремче и едноставноста на бројчаникот изразуваат совршена женственост. 

Овој безвременски часовник во моментов е на 40% попуст и може да биде ваш за само 6.840 денари.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации


Ви предлагаме да погледнете и некои од другите наши предлози за часовници од палетата на Божиновски:

-Часовник на неделата: SWATCH SKINGOLDENBLINK - класика која никогаш не излегува од мода

-Часовник на неделата: Calvin Klein OFFSITE - и часовник и алка

- Часовник на неделата: Ck Glam - гламурозен моден додаток кој мора да го имате

-Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - едноставна елеганција за секоја пригода

- Часовник на неделата: Доволно цврст за спортскиот терен, доволно елегантен за свечен настан - Tissot PR 100 Sport Chic

-Часовник на неделата: The Tissot T-My Lady - совршен додаток за секој стил

- Часовник на неделата: Прецизност, луксуз и традиција со TISSOT CHEMIN DES TOURELLES


*ПР објава