Домородци ја возат на брод и ѝ пеат македонско девојче: Фолкерката Барби вака прослави роденден на далечна дестинација

Фолкерката Сања Цинцева позната како македонската Барби, во Занзибар викендов го прослави роденденот.

Пејачката деновиве ужива на далечната дестинација одморајќи и уживајќи во благодетите кои ѝ ги нуди животот.


Од споделените видеа и фотки на инстаграм, гледаме како Сања се вози на бродче со домородно население кое ѝ ја пее песната „Македонско девојче“.
Убавата фолкерка објави и интересни фотки на кои е сликаната со џиновски желки, но и како си игра со деца од тамошните племиња.

FOTO: Instagram screenshot