(ФОТО) Дарен е копија на мама Тамара

Тамара Тодевска на својот Инстаграм профил објави фотографија со синот Дарен. "Чоек", напиша Тамара под фотографијата.                                                     

                                                                                   Дарен,кој неодамна наполни три месеци е копија на Тамара. Неговата сестра Хана,следниот месец ќе наполни три години. Тамара интензивно се подготвува за настапот на Евросонг во Тел Авив, со песната Proud.