(ФОТО) Катарина Ивановска стана блондинка: Промена за десетка

Манекенката Катарина Ивановска го промени имиџот.
Иако со години сме навикнати да ја гледаме со нејзината природна боја на коса, таа реши да направи промена.

Катарина се пофали на својот Инстаграм профил дека има нова фризура - сега е блондинка со израсток, како што налагаат најновите трендови за коса, и не погрешила воопшто. Одлично и' стои.

Погледнете:

-(ФОТО) Ќерката на Катарина Ивановска е вистинска убавица: Иста како бато Вања
-(ФОТО) Природна убавина: Катарина Ивановска без шминка
-(ФОТО) Ја отвори летната сезона: Катарина Ивановска во тренди костим за капење