(ФОТО) Луна Џогани и вереникот во ист стајлинг: Прво појавување по веридбата

Луна Џогани пред некој ден му кажа „да“ на својот партнер Марко Миљковиќ, кој за неа приреди супер изненадување.

Вчеравечер за првпат по веридбата, двајцата се појавија на отворање на елитен клуб во Белград, двајцата облечени во црно.

Стајлинг за десетка на новата двојка, која на јавноста ѝ е позната по врската во реалното шоу „Задруга“.

View this post on Instagram

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on