(ФОТО) Моден двобој: Јелена Карлеуша и Хајли Бибер во ист фустан

Српската пејачка Јелена Карлеуша пред неколку дена организираше гламурозна прослава по повод роденденот на нејзината тетка Даниела. Најблиските пријатели и членовите на семејството Карлеуша-Тошиќ се собраа во престижен белградски ресторан за да го прослават роденденот. Јелена и Душко Тошиќ беа придружувани од нивните слатки ќерки Атина и Ника.

Јелена изгледаше волшебно во привлечен фустан во песок боја, ист вакво фустан пред неколку дена носеше и Хајли Бибер.

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on
View this post on Instagram

yes, I’ll be wearing a mask with this

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) onСпоред вас на која дама и стои подобро овој модел на фустан?


Фото:  Инстаграм