(ФОТО) Нема разлика меѓу таткото и синот: Вељко и Жељко во иста поза

Слатка фотографија од татко и син, Богдана ги фотографирала тајно


Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана станаа родители на 3 јуни, кога се роди малиот Жељко. Младите родители својот наследник го крстија на 12 јули, на големиот христијански празник Петровден и секој слободен момент го поминуваат со детето.

Можевме да видиме бројни фотографии од малиот Жељко во јавноста, а оваа дефинитивно е најслатката.

Имено, внукот на Цеца заспал во кревет заедно со неговиот татко Вељко, додека тој го држел в раце.
Сето ова во тајност го фотографирала Богдана, а Ражнатовиќ ја објави фотографијата на својот Инстаграм профил.


Фото: Инстаграм

Душа од мојата душа, те сакам како јас да сум те родила: Анастасија Ражнатовиќ со емотивни зборови кон внукот Жељко