(ФОТО) Пријовиќ си замина од болница на тајниот излез: Мама Александра во кариран фустан, а тато Филип со синот

Александра Пријовиќ денеска излезе од приватната болница во Белград, во која во средата на свет го донесе синот Александар.

Мајката и бебето се чувствуваат одлично, а дека е се во најдобар ред се гледа и на фотографиите по напуштањето на породувалиштето. Пејачката не ја криеше широката насмевка, а по неа дојде свекорот Боба Живојиновиќ, со луксузен автомобил.

Боба и Филип прво ги сместија работите во автомобилот, а потоа Александра излезе од тајниот излез на болницата и во гаражата влезе во автомобилот. На себе носеше кариран фустан, а гордиот татко го носеше синот. 


(ФОТО-Весна Лалиќ, РАС Србија и Свет.рс)