(ФОТО) Смели и женствени: Уникатни костими за капење

Сакате да изгледате уникатно на плажа, а воедно да ја покажете и вашата храбра страна... Тоа значи дека веќе имате потемнет тен и може да си дозволите едноделен костим за капење со атрактивен крој и модерни отвори.

А секако дека најголем избор имате во продавниците на Bonatti. Ние ви носиме три предлози, од кои вие може да си изберете модел што најмногу ви се допаѓа.

1. Вечната класика-  црн едноделен костим за капење што никогаш не излегува од мода, женственост и отвори кои мамат погледи.

Покрај носењето на плажа, костимите за капење може да станат и алтернатива за маиците кои се носат со тексас бремуди, фармерки или здолништа.

2. Заводнички кариран црнобел костим за капење со отвор под градите- необичен модел по цена од 1299 денари.


3. Едноделен костим за капење со отворен атрактивен крој со подесувачки ленти кои се врзуваат на отворениот грб. Благо поставен горен дел со тврди корпи. Слип долен дел на врзување од страна - 998 денари

Трендовите постојано се менуваат, но она што не излегува од мода, напротив станува сѐ попопуларно е едноделниот костим за капење.