(ФОТО) Снеже Велков во чизмите кои ќе ја одбележат есента: Стајлинг за 10-ка

Водителката и фитнес инструкторка Снеже Велков е дама која секогаш внимава на својот изглед. 

На нејзиниот профил на Инстаграм често може да ја забележиме во спортки комбинации кои ѝ служат за вежбање, но затоа пак кога ќе не почести со елегантен изглед- тоа го прави секогаш за 10-ка.

Овојпат се појави во светкаво кратко фустанче и бел блејзер, а најмногу внимание привекоа нејзините чизми во каубојски стил. 

Како и изминатите сезони, и оваа есенска каубојките ќе бидат едни од фаворитите меѓу модерните дами.


Стил на денот: Снеже Велков во маслинесто макси здолниште