(ФОТО) Тамара со фустан од 11.390 денари на „Макфест“

Тамара Тодевска викендов учествуваше во ревијалниот дел на „Макфест 2019“.

Пејачката за настапот изгледаше одлично, во долг фустан во анимал принт од брендовите на „Фешн Груп Македонија“.

Долгиот фустан од Guess чини 11.390 денари, тоалета со која Тодевска изгледаше беспрекорно.