(ФОТО)Сакам пак да се мажам: Водителката Милена во гламурозно издание

"Посакувам пак да се мажам", ни изјави водителката Милена Антовска-Станковска. Облечена во раскошен фустан на Нена Конели, како модел на Саемот за венчавки кој е во тек во хотелот Александар Палас, Милена посака уште една свадба со својот сопруг Гордан.

"Во мај ќе прославиме три години брак. Гледајќи се во овој прекрасен фустан, добив желба за уште една свадба", ни рече мајката на Лана Марија.


Повеќе за целата модна ревија од Саемот, наскоро на Женски магазин.

М.Џ.

Фото: В.Тануровски