(ГАЛЕРИЈА) Ова лето носиме жолт лак за нокти

Жолтата е совршена боја за летните денови, а особено е атрактивна кога станува збор за летниот маникир. 

Совршено ќе се вклопи со сите нежни летни нијанси, а можете да го носите во светли нијанси или да изберете суптилна пастелна боја која ќе изгледа многу трендовски.

Подолу ви нудиме некои идеи за летен жолт маникир и педикир, што ќе ве инспирира да ја искористите оваа трендовска боја за себе.