Мајка и ќерка во водени лудории: Александра Накова и Леа уживаат покрај базен (ФОТО)

Познатата манекенка Александра Накова и нејзината ќерка Леа се најдобри пријателки

Имено манекенката која е доста активна на социјалните мрежи покажа како тие две уживаат во топлите летни денови.

Додека мама ужива покрај базен во секси бикини, Леа изведува акробации во вода.

Манекенката по две години брак, се разведе од кошаркарот Никола Гајдаџиев со кој ја има ќерката Леа која во април годинава наполни 9 години. Тие живеат во Гевгелија.