По разводот од мисицата, Даниел Кајмакоски повторно во женско друштво: Пејачот вака ужива на плажа

Пред околу четири години стави крај на бракот со екс мисициата и пејачка Кристина Димитриевска со која има син, а деновиве по подолго време , Даниел Кајмакоски конечно ја израдува публиката.

Тој објави фотографии на Инстаграм со кои се пофали дека последните денови од летото ги поминува на летен одмор.Меѓутоа, она што ни падна во очи е дамата со која наздравува. На едно стори на Инстаграм се гледа како во рака и тој и мистериозна девојка на која и се гледа само раката и лакираните нокти држат пиво.


Даниел, за разлика од неговата поранешна сопруга поретко го гледаме на социјалните мрежи.

Покрај фотографијата Даниел напиша:

„Кој рече дека летото заврши? Се надевам дека уживавте во вашиот одмор како јас.. Сè уште ве сакам сите без разлика на се..

Се надеваме дека во следната објава Даниел ќе ја открие новата девојка.

Foto: Instagram

Освои 10.000 евра и нов автомобил во шоу, доби син па се разведе од мисицата Кристина: Даниел Кајмакоски денес изгледа вака