Саша Ковачевиќ се соблече и го покажа извајаното тело: Жените „одлепија“ (ФОТО)

Како и многу негови колеги, тој одлучи да го замени снегот и тмурното време за потопли краишта

Пејачот Саша Ковачевиќ ги „запали“ социјалните мрежи со свои фотографии од егзотични дестинации.

Така овој пат популарниот пејач отпатува за Тајланд.


Тој на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии на кои може да се види како ужива во привлечноста на природата, но она што секако го привлече вниманието на женската популација е неговото извајано тело.

Како што знаеме, Саша е познат по тоа што се грижи за својот физички изглед.

Извор: www.espreso.co.rs