Снеки ги зголеми градите и ги покажа во емисија по градник: Наполни 56 години, а кој би рекол? (ФОТО)

Таа сѐ уште има тело на кое би позавиделе многу нејзини помлади колешки

Пејачката Снежана Бабиќ Снеки со години важи за една од најжешките пејачки на балканската сцена.

Имено, Снеки е горда сопственичка на најдолгите нозе на естрадата, а оваа титула ја носи со години. Таа неодамна наполни 56 години, но сепак има тело на кое би ѝ позавиделе многу нејзини помлади колешки.

View this post on Instagram

A post shared by (@snezanababicsneki)


Сепак, она што многумина го забележаа е дека пејачката има импланти во градите, и тоа прилично голем број.

Снеки најпрво беше снимена во градник и на тој начин од крупен кадар покажа како изгледа нејзиното бујно деколте кое буквално „пука“.

Овој стајлинг пејачката го носеше за снимање на една емисија, а токму кадрите оттаму оставија воодушевување на многумина кога видоа колку се големи градите на Снеки сега.

View this post on Instagram

A post shared by (@snezanababicsneki)


Ако ги погледнете нејзините слики од почетокот на кариерата, очигледно е дека пејачката направила пластична операција.


Извор: esrpeso.rs