Ќе се стопите: Софија Милошевиќ објави фотографија од синот кој нема ниту месец дена

Манекенката Софија Милошевиќ неодамна се породи и го роди синот Алексеј, а сега објави фотографија и стопи многу срца.

Имено, Софија го сликала Лука, а малиот Алексеј спиел на неговите градите.


„Моето семејство“, напиша таа.


Фото: Инстаграм

Можеби ќе ве интересира:

(ФОТО) На неговиот шарм паднаа многу девојки: Љубовниот список на заводникот Биковиќ