Сопругата на Никола Роквиќ покажа како изгледа два месеци после породувањето: Како е можно ова? (ФОТО)

Сопругата на Никола Роквиќ, Бојана Баровиќ неодамна се породи и на свет донесе ќерка на која ѝ го дадоа името Анџелина.

Првата фотографија од Бојана Баровиќ со новородената ќерка: Насмевка на лицето и наследничката во прегратка (ФОТО)

Иако поминаа само два месеци од породувањето, Бојана ја усоврши својата линија и може да се пофали со затегнато тело и извајана фигура.

View this post on Instagram

A post shared by Bojana Barovic (@bojanabarovic)
Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија која нема кој не ја искоментира. Стајлингот го спои со Никола, а во описот на фотографијата стави.

- Секоја сличност со овие луѓе е целосна случајност - порача Бојана.

„Убава си“, „Прекрасни сте и двајцата“, „колку си згодна, вистинска манекенка“, „Како е ова можно, таа изгледа совршено“, се само дел од коментарите.


Прослава во семејството Роквиќ: Бојана се породи, ќерката доби необично име