Стил на неделата: Елегантни како штикли, удобни како патики, хит-обувки за ова лето!

За убава дневна прошетка, а дури и за вечерна варијанта, секогаш одговара едноставна елеганција на нашите нозе. 

Кожени сандали, папучи или мокасинки во бели, кафеави или златни бои... Тие многу лесно се комбинираат со бела кошула и бермуди, мал црн фустан или мини здолништа и сигурно ќе им одговараат на разни прилики, како за излегување, така и за деловни варијанти.

Ова се некои од најубавите модели: 


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*кликнете на фотографијата за повеќе информации

*ПР објава