Сузана Гавазова ги засука ракавите, па ја покажа умешноста во правење домашно лепче (ФОТО)

Со песната „Македонско девојче“ испревртена во нејзин стил односно во она што го правеше синоќа, пејачката Сузана Гавазова откри дека покрај пеењето ужива и во домаќинските работи.

Таа ги засука ракавите и на Инстаграм заедницата сподели дека месела домашно лепче.

Ова не е прв пат пејачката да ги покаже способностите во кујната, па често пати знае и да се пофали дека,покрај пеењето е вешта и во кујната.Кој е мажот кој меша зад Сузана Гавазова (ФОТО)

Гавазова го освои Миконос со своето тело: Погледнете како изгледа во костим за капење со долари