Тијана Дапчевиќ сподели фотка стара 20 години: Ја препознавате ли ?

Пејачката Тијана Дапчевиќ честопати знае да извади фотографија која јавноста можеби не ја видела.

Вака и овој пат. На Инстаграм Тијана сподели фотографија стара 20 години на која е заедно со сопругот Милан.

„Матна, но јасна“ - фотка од пред 20 години од весник...напиша Тијана во постот под сликата.

View this post on Instagram

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic)И тогаш Тијана била шармантна и згодна како што е денес.Ѝ се оцртуваат стомачните: Тијана Дапчевиќ „грми“ во мини бикини (ФОТО)