Уште еднаш докажа зашто мажите обожаваат да ја гледаат и „дебело“ плаќаат: „Кралицата на бакшишот“ Марија Луиса Тодоровска се соблече до гола кожа

Многумина ја нарекуваат „Кралицата на бакшишот“ токму поради фактот што речиси и да нема настап, а таа да си замине без огромна сума на пари. Имено, сексапилната битолчанка Марија Луиса Тодоровска откако се пресели на привремено живеење во Скопје, кариерата и тргна по нагорна линија, па иако немаше ниту една своја песна таа брзо стана една од најбараните кафеански пејачки, а она што посебно привлекува внимание покрај настапите е и нејзиниот провокативен изглед.

Токму и овој пат, таа на својот Инстаграм профил објави делови од последната провокативна фотосесија, и уште еднаш покажа зашто е „слабост“ на многу мажи, кои не жалат да и дадат голема „сума“ само за да ја гледаат.
Фото:Инстаграм