Уживаат во Сплит: Тајзи ја покажа својата преубава девојка (ФОТО)

Македонскиот пејач Драган Величковски - Тајзи ужива во љубовта

Имено Кумановецот на својот Инстаграм профил објави фотографии на кои ја откри својата девојка.


Станува збор за убававата и згодна русокоса Ангела Анчевска, која е манекенка и често може да ја видиме на модните ревии во земјава, како и на многу модни едиторијали.

Двојката ужива во сончевите денови во Сплит во Хрватска, како и во луксузен хотел со базени и џакузи.

Повеќе фотографии од Ангела Анчевска: