За него жените воздивнуваат со децении! Саша Ковачевиќ ја донесе линијата до совршенство, погледнете го ова тело (ФОТО)

Презгоден е!

Саша Ковачевиќ е еден од најзгодните пејачи на српската сцена и миленик на понежниот пол.Благодарение на напорниот режим, тој изгледа како што изгледа, но во коментарите покрај неговите слики и видеа од тренинг, следбениците често пишуваат дека „користи препарати“.

Пред неколку години тој се соочи со обвинувања дека „оперирал лице во Турција“, што остро ги демантираше, но сега се појави ново тврдење.Со оваа интервенција се засилува ефектот на тренинзите и напорните вежби кои ги практикува со години. За оваа операција издвоил близу пет илјади евра.
View this post on Instagram

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic)

View this post on Instagram

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic)ФОТО: Принтскрин Инстаграм