Знае што сака и не е пребирлива: Стилистот на Зорица Заева искрено за Фактор

За неа се знае дека црната коса и црвениот кармин и се заштитен знак. Низ годините не ја менува бојата на косата, но за тоа како е средена за која било прилика Зорица Заева, сопругата на премиерот Зоран Заев, за Фактор зборува нејзиниот стилист од Струмица Драган Гоцев Даци. 

„Се облекува така како што се чувствува, обожава исчистени линии, едноставна е, но и според тоа каков стајлинг и  наметнува настанот  на којшто треба да се појави, вели тој.

Целата приказна ја имате на ФАКТОР.МК