Зошто сите гледаат во нејзиното лице? Оваа промена на Едита навистина нѐ изненади (ФОТО)

Таа со години менува фризури и стајлинг, а сега го покажа своето вистинско лице

Едита Арадиновиќ е позната како личност која сака трансформации и често го менува својот стајлинг. Од долга коса и ненадејно шишање, до фарбање и менување фризури, како и боја на веѓите.

Неодамна таа беше мета на осуда поради претераните естетски корекции кои целосно ѝ го сменија лицето според мислењето на фановите, но не се грижи за туѓите коментари и прави сѐ по сопствена дискреција.

Таа со години ги менуваше фризурите и стиловите, а сега откри како изгледа без трошка шминка.

На Инстаграм таа објави видео како танцува на нејзината омилена песна, а сите гледаа во нејзиното лице.


Немаше ни ронка пудра, но тоа не ја спречи да се насмее и да ужива во снимањето.

Извор: espreso.rs